INTIMITA a PENÍZE s Thomasem Pedrolim 6. 5. – 8. 5. 2018 v Brně

Bezpečný prostor. Intimita se sebou samým.

V dnešní době má mnoho lidí pocit, že mají málo času, příliš práce a neustále jsou pod tlakem na výkon. To nás bere hodně energie a následkem je chronická únava a pocit, že nejsme doopravdy spojeni s tím, co děláme. Je velkou otázkou, jak opět můžeme najít náš vnitřní bezpečný prostor. Z tohoto místa, můžeme být potom spokojený i se všemi nedokonalostmi světa a rozvíjet tvoji kreativitu.

Proto, si na tomto semináři vytvoříme prostor, ve kterém si budeme moci hrát. Odevzdáme se hrám, které rozvíjí naši intuici. Za pomoci různých cvičení se s lehkostí vydáme do hlubin našeho vnitřního prostoru. Ale především si vytvoříme místo, ve kterém může vzniknout bezpečí a pocit pospolitosti.

Peníze. Energie v pohybu.

V současnosti potřebujeme pro mnoho životně důležitých věcí peníze: jídlo, pití, oblečení, bydlení, atd. Peníze protékají naším životem a pomáhají nám ?. V tomto smyslu se proud peněz podobá životní energii, která je nám dána. My ji dostaneme a předáme dál, neustále z ní něco máme. Je to koloběh, podobně jako pramen, ze kterého pijeme, a voda přirozeně přitéká. Stále je jí dost. Jak to, že máme tak často pocit nedostatku jedná-li se o peníze? Nebo, proč je darování nebo přijímání daru někdy tak těžké? Proč se spolu lidé tak rychle rozhádají, když jde o peníze? Jak na světě došlo k nedorozumění, že pracujeme, abychom vydělali peníze, místo toho, abychom se zabývali prací, která nám dává smysl? Proč kontakt s penězi vyvolává tolik existenciálních strachů?

Na semináři budeme zkoumat naše pocity ve vztahu k penězům a vydáme se na cestu k rozproudění emocí, které nás brzdí. Najdeme blokády, které nám doposud bránily najít si přirozenou cestu ke vztahu k penězům a rozpustíme je. Vytvoříme si důvěru k jedinečnému životnímu elixíru: vděčnosti!

Thomas Pedroli je hudebník, intuitivní kouč, průvodce seminářů na témata intuitivní komunikace, intuitivní pedagogika a přijímání sil.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *